تیزر دان‌کرک، فیلم بعدی نولان را ببینید

Dunkirk-Christopher-Nolan-ct00a1.jpg

فیلم بعدی «کریستوفر نولان»، کارگردان معروف فیلم‌هایی مثل سه‌گانه‌ی «شوالیه‌ی تاریکی» و Inception قرار است سال آینده‌ی میلادی اکران شود. این فیلم که «دان‌کرک» (Dunkirk) نام دارد، در جنگ جهانی دوم روی می‌دهد. اولین تیزر کوتاه این فیلم به تازگی منتشر شده است. در ادامه با سینتک همراه شوید.

فیلم دان‌کرک قرار است داستان «ماموریت داینامو» (Operation Dynamo) را تعریف کند. طی این ماموریت، جمعیت بزرگی از ۳۰۰ هزار نفر از سربازان جبهه‌ی متحدین توسط نیروهای نازی در بندر فرانسوی دان‌کرک محاصره می‌شوند.

دان‌کرک قرار است در روز نوزدهم جولای سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شود.

تیزر فیلم دان‌کرک بسیار کوتاه است، اما می‌توانیم از همین تریلر هم بفهمیم که نولان می‌خواهد باز هم تجربه‌ی سینمایی عجیب و تازه‌ای را برای طرفداران‌اش رقم بزند. تیزر دان کرک قایقی شلوغ از سربازان را نشان می‌دهد که هواپیمای دشمن به سوی آن‌ها حمله می‌کند.

قرار است بازیگرانی مثل «تام هاردی» (Tom Hardy)‌، «فیون وایت‌هد» (Fionn Whitehead)‌ و «مارک رایلنس» (Mark Rylance) در فیلم دان‌کرک ایفای نقش کنند.

اگر در خارج از کشور قرار دارید و می‌خواهید به دیدن فیلم Suicide Squad بروید، می‌توانید قبل از نمایش این فیلم ابرقهرمانی، تیزر کوتاه دان‌کرک را روی پرده ببینید.

مثل دیگر ساخته‌های نولان، دان‌کرک هم روی فیلم ضبط می‌شود و خبری از دوربین‌های دیجیتال نیست. دان‌کرک قرار است در روز نوزدهم جولای سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شود.

می‌توانید تیزر این فیلم را در ادامه ببینید.

منبع: The Verge