فقط ۱۳ قسمت تا پایان سریال Game of Thrones باقی مانده

GameOfThronesNews2.jpg

فصل ششم سریال بزرگ و معروف «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) به پایان رسیده است؛ آن هم با یک قسمت پایانی بزرگ که کسی تصورش را نمی‌کرد از قسمت نهم بهتر باشد.

قسمت پایانی فصل ششم این سریال، آن قدر بین طرفداران محبوب شده است که آن‌ها نمی‌توانند برای فصل بعدی صبر کنند. همه منتظر هستند تا ببینند داستان چگونه ادامه پیدا می‌کند و تمام می‌شود.

تهیه‌کننده‌ی Game of Thrones می‌گوید که از همان ابتدا نمی‌خواسته‌اند سریال را کش‌اش بدهند.

در حال حاضر، سریال بازی تاج و تخت دیگر روند رمان‌ها را دنبال نمی‌کند. چند وقت پیش شنیدیم که ممکن است نهایتا ۱۰ یا ۱۵ قسمت دیگر در این سریال ساخته شود. سازندگان سریال Game of Thrones به وب‌سایت Deadline گفته‌اند که آن‌ها قصد دارند ۱۳ قسمت دیگر در این سریال تواید کنند.

«دیوید بنیاف» (David Benioff)، تهیه‌کننده‌ی سریال بازی تاج و تخت، درباره‌ی ادامه‌ی این مجموعه گفته است: “از همان ابتدا، تصمیم گرفته بودیم سریال را در بین ۷۰ تا ۷۵ ساعت ببندیم. در حال حاضر تصمیم‌مان روی ۷۳ ساعت تنظیم شده است. نمی‌خواستیم یک سریال طولانی باشد که هر فصل‌اش، می‌خواهد خط داستان جدیدی تولید کند.”

تهیه‌کننده‌ی Game of Thrones می‌گوید که از همان ابتدا داستانی بزرگ را برای سریال در نظر گرفته بوده‌اند و نمی‌خواسته‌اند کش‌اش بدهند.

اینکه شبکه‌ای، به سازندگان یک سریال بزرگ و معروف، اجازه بدهد آن را تمام کنند، آن هم در حالی که میلیون‌ها بیننده دارد، موضوع کمی نیست. برای مثال، سازنده‌ی سریال Breaking Bad به مسوولان شبکه گفته بود که می‌خواهد در پنج فصل این مجموعه را تمام کند و نتیجه‌ی نهایی، آن قدر خوب از آب درآمد که مطمئنا اگر سریال را کش می‌دادند، نمی‌توانستند چنین بازخورد خوبی بگیرند.

منبع:‌Ubergizmo