فصل هشتم،آخرین فصل سریال Game of Thrones

Sersi-Lanister-1.jpg

شبکه HBO رسما اعلام کرد فصل هشتم،آخرین فصل سریال Game of Thrones خواهد بود! در ادامه با سینتک همراه شوید.

فصل هفتم دارای هفت قسمت است و با تاخیر در تابستان پخش خواهد شد. شبکه HBO تایید کرد که فصل هشتم سریال Game of Thrones بالاخره پایان این مجموعه فانتزی حماسی بسیار محبوب خواهد بود.  و پربازدیدترین مجموعه تلویزیونی شبکه HBO یعنی Game of Thrones، هم اکنون پنج سالی می‌شود که در حال پخش بوده و چند وقت پیش بود که فصل ششم آن هم به اتمام رسید. که در کشور عزیزمان ایران نیز با استقبال بسیار چشمگیری روبرو شد. این سریال در طول این مدت به یک جامعه طرفداران وفادار دست یافته و مسلما این افراد تا هنگامی که سریال به اتمام برسد، خاطرات خوبی را از آن به جا خواهند گذاشت. با وجود افزایش روز افزون بازدیدکنندگان و طرفداران سریال، به نظر می‌رسد که به آرامی به پایان این مجموعه تلویزونی نزدیک می‌شویم.

مدیر برنامه‌های شبکه HBO، آقای کیسی بلویز (Casey Bloys) به تازگی اعلام کرد که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت با وجود اینکه هنوز چند سالی تا رسیدن به آن زمان باقی مانده است، پایان این مجموعه خواهد بود. وی خاطرنشان کرد که این تصمیم کاملا برعهده مدیر برنامه‌های سریال بوده تا طرفداران دریابند که پیش از آن که Game of Thrones دیگر موفق به ارایه تجربه خارق العاده‌ای که به آن معروف است نباشد، آن‌ها قصد دارند سریال را در نقطه اوج به اتمام برسانند. بلویز می‌گوید:

بله، من فکر می‌کنم [مدیر برنامه‌های سریال آقایان دی. بی وایس و دیوید بنیوف] برنامه کاملا خاصی در رابطه با تعداد فصولی که می‌خواند انجام دهند، دارند. اگر از آن‌ها بخواهم که بیشتر ادامه دهند، ممکن است تا ۱۰ فصل هم پیش برویم، اما ما هدایت آن‌ها را در اینکه چه چیزی برای سریال بهتر است، می‌خواهیم.

در کنار این خبر شایان ذکر است تولید فصل بعدی سریال هم تاخیر خورده و تاریخ آغاز پخش آن را مصادف با ماه زوئن ۲۰۱۷، هنگامی که معمولا فصل‌های سریال به اتمام می‌رسد، قرار خواهد داد. همچنین تعداد قسمت‌های فصل هفتم کمتر از حالت استاندارد مجموعه بوده و فقط شاهد هفت قسمت خواهیم بود. مدیر برنامه‌های سریال احتمالا قصد ساخت مجموعا ۷۵ قسمت را دارند و با توجه به اینکه تا پایان فصل ششم شاهد پخش ۶۰ قسمت از سریال بودیم، احتمالا فصل هشتم سریال Game of Thrones بیشتر از هشت قسمت نخواهد داشت.