بادیگارد از استرالیا در راه انگلیس

Badigard2.jpg

 فیلم سینمایی «بادیگارد» از هفته گذشته در شهرهای مختلف استرالیا روی پرده رفت.

بادیگارد حاتمی کیا در انگلیس اکران می شود

BRAHIM-HATAMIKIAjpg

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، اکران آخرين ساخته ابراهيم حاتمى‌كيا که از هفته گذشته در شهر ملبورن استراليا آغاز شده است تا به امروز شش نمایش در سیدنی، سه نمایش در ملبورن، دو نمایش در شهرهای آدلايد، كانبرا و پرت و یک نمایش در بریزبن داشته است و با استقبال گسترده تماشاگران در اين شهرها رو به رو شده است. گفتنی است «بادیگارد» در ادامه اكران‌هاى استراليا، از تاريخ ٢٣ جون در به طور همزمان در شهرهاى سيدنى، كانبرا، پرث، آدلايد و بريزبن به روى پرده خواهد رفت.

بنا بر اعلام شرکت آیات مدیا كه توزیع بین المللی فیلم «بادیگارد» را بر عهده دارد، پس از موفقيت این اثر در جشنواره فجر و اكران داخلى، درخواست‌هاى زيادى از جانب مخاطبان خارج از کشور براى ديدن اين فيلم ارائه شد که بر همین اساس در مرحله اول اکران «بادیگارد» در کانادا آغاز شد و با توجه به توفیقی که در این کشور به دست آمد، اکران این فیلم در کانادا همچنان ادامه دارد و از دوم جولای نمایش بادیگارد در شهر مونترال کانادا نیز آغاز خواهد شد. در راستای همین اکران‌های بین‌المللی بود که به تازگی و با پیگیری‌های صورت گرفته، «بادیگارد» در استرالیا نیز روی پرده رفت و در روزهای آتی اکران این فیلم در شهرهای مختلف این کشور ادامه خواهد داشت.

پرویز پرستویی

 

در ادامه اکران‌های بین‌المللی «بادیگارد»، قراردادی برای اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا در ۳ شهر مهم انگلیس منعقد شده است که بر این اساس اکران این اثر از دوم جولای در لندن آغاز و سپس در منچستر و گلاسکو نیز پی گرفته می‌شود.

منبع: خبرآنلاین